Counter Strike 1.6 Android Cihazlarda

Counter-Strike-1-6-Android-Game

 

Bir dönemin efsane çoklu kullanıcılı ( multiplayer) oyunu Counter Strike geliştirici Alibek Omarov tarafından Android cihazlarda oynanabilecek şekilde düzenlenmiş.  Bu sayede isteyen kullanıcılar Android cihazlarında Counter Strike 1.6  oynayabilirler.

Android cihazınızda Corunter Strike oynamak isterseniz aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

1- BURADAN CS1.6 Client apk dosyasını doyasını indirin ve cihazınıza kurun. “Çoklu çekirdekli cihazlar için OMP sürümünü eğer cihazınız tek çekirdekli ise NOOMP sürümünü indirin. Eğer cihazınız çoklu çekirdekli olmasına rağmen OMP sürümünde sorun yaşarsanız NOOMP sürümünü kurabilirsiniz. ”

2- BURADAN Xash3D Android apk dosyasını indirip kurun.

3- Andorid cihazınıda dosya yöneticisini açın ve ana dizine yeni klasör oluştur seçeneğini kullanarak “xash” asında bir klasör açın. Açtığınız “xash” klasörünün içine “valve” ve “cstrike” adında iki klasör açın ve dosya yöneticisini kapatın.

4-  İndirip kurduğunuz  Counter Strike 1.6 uygulamasını “Launch CS16-CLIENT” seçeneğini kullanarak başlatın.

 

Eğer dosyalarda bir sorun olmazsa hayırlı olsun Android cihazınızda Counter Strike oynayabilirsiniz. Ancak bir sorunla karşılaşırsanız. Dosya yöneticisini açın Cstrike ve Valve klasörü içinde “touch” ve “vgul” adında bir PAK dosyası görürseniz bunu silip tekrar başlatın.

Buna rağmen Android cihazınızda Counter Strike oynayamazsanız geliştiricinin çıkaracağı yeni sürümleri beklemeniz gerecek.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
quup