telefonda sex

Tag Archives: Android 4.1

Android 4.1.x Jelly Bean Romlara Çoklu Kullanıcı Seçeneği Nasıl Eklenir?

Android Romlarının son versiyonu olan Jelly Bean’in  4.2 sürümünde yapılan yenilikler içinde dikkat çekilenlerden biriside Android telefonlarda çoklu kullanıcı desteğinin eklenmesiydi. Bu özellik ile Android telefonunuzda aynı bilgisayarınızda olduğu gibi farklı profiller oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede Android telefonunuzu gerçek manası ile kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni Google Search Ice Cream Sandwich İçin Uyarlanmış

Google’ın Android 4.1 Jelly Bean ile tanıttığı Google Search Asistan uygulaması Ice Cream Sandwich için port edilmiş. Uygulamayı kullanabilmek için Root yetkisine sahip olmanız gerekli.

Google Ears – Dinlediğiniz Şarkının Adını Bulan Google Uygulaması

Google, Play Music servisini Android 4.1 Jelly Bean’de Ears servisini ekleyerek güncelleme yapmış. Google Ears ile dinlediğiniz bir şarkının adını kolayca bulabilirsiniz. Aslında şarkıların ismini bulmaya yarayan iki büyük uygulama mevut, Shazam ve SoundHound. Google, Ears ile Shazam ve Soundhound’a rakip olmuş diyebiliriz.

Galaxy Nexus İçin Android 4.1 Jelly Bean Resmi OTA Update Yayınlandı

  Google,Android 4.1 Jelly Bean ‘in resmi güncellemesini  Galaxy Nexus için yayınladı.  Bir kaç saat önce sızma sürüm yayınlanmıştı. Google Resmi güncellemeyi çabucak yayınlayarak kullanıcılarını çok bekletmedi.

Android 4.1 Jelly Bean Boot Animasyonu

    Android 4.1 Jeally Bean boot animasyonunu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yükleme yapmak için öncelikle root yetkisine sahip olmanız gerekli. Root yetkiniz varsa  aşağıdaki dosyayı telefonunuza indirin. Bootanimation.zip dosyasını  /system/media/bootanimation.zip konumuna kopyalayın.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5