telefonda sex

Tag Archives: Android 4.2

Android 4.1.x Jelly Bean Romlara Çoklu Kullanıcı Seçeneği Nasıl Eklenir?

Android Romlarının son versiyonu olan Jelly Bean’in  4.2 sürümünde yapılan yenilikler içinde dikkat çekilenlerden biriside Android telefonlarda çoklu kullanıcı desteğinin eklenmesiydi. Bu özellik ile Android telefonunuzda aynı bilgisayarınızda olduğu gibi farklı profiller oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede Android telefonunuzu gerçek manası ile kişiselleştirebilirsiniz.

Android 4.2 Jelly Bean Yeni Saat Uygulaması

Android 4.2 Jelly Bean sürümünde yenilenen uygulamalardan biriside Saat olmuş. Yeni saat uygulamasında dış görünümde göze çarpan eskisine göre daha kalın bir çerçeve kullanılmış. Bunun haricinde geri sayım sayacı, kronometre ve ülke saatlerinin gösterimi saat uygulamasına eklenmiş. 

Android Play Market 3.9.17 Sürümü

Google’ın en son gözdesi LG Nexus 4 ile çıkan Android 4.2 Jelley Bean versiyonunda Play Market’te yenilenmiş. 4.2 Jelly Bean versiyonunda Play Market 3.9.17 sürümü ile geliyor. Şu an ise 3.9.16 sürümü mevcut. 

Android Jelly Bean 4.2 LG Nexus 4 Sistem Dosyaları, Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri

29 Ekim’de Google, Sandy kasırgası nedeniyle resmi tanıtımını yapamasa da LG Nexus 4 modelini duyurdu. 8GB ve 16 Gb olarak iki modeli bulunan LG Nexus 4 ‘ün 8Gb olan medeli 399$’dan satışa sunuldu. Google Nexus 4 ile Android 4.2’yi tanıtsada resmi olarak 4.2 sistem dosyalarını geliştiriciler için açmadı. Ancak LG Nexus 4 modelini alan kullanıcılar read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5