telefonda sex

Tag Archives: ANdroid 4.4.

Android 4.4 KitKat’ta Flash Player Gerektiren Videolar Nasıl İzlenir?

Google, Android 4.1 jelly Bean’den itibaren Flash Player kullanmayı bıraktı ve Adobe ‘de ardından  Flash Player’ı yeni sistemlere uyumlu hale getirmek için çalışmayı bıraktığını ancak mevcut sürümlere destek vermeye devam edeceğini duyurdu. Android kullanıcıları olarak Android 4.4 KitKat’a kadar Flash Player’ı resmi olmasa da gayri resmi olarak kullanmaya devam ettik. Fakat Kitkat’ta işler biraz daha read more »

Yeni Google Maps 7.4.0 Sürümü

Android 4.4 KitKat yayınlandı ve KitKat ile bir çok Google uygulaması yenilendi. Google Maps bu yenilenen uygulamalar arasında yerine almamıştı ancak bugün yapılan bir güncelleme ile Google Maps 7.4.0 sürümü yayınlandı. 

Android Cihazlar İçin Yeni QuickOffice 6.2.4

Android 4.4 KitKat ile Google’ın  Android telefonunuzda ve tabletinizde Microsoft® Office dokümanları, e-tabloları ve sunuları oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan QuickOffice uygulamasının 6.2.4 sürümü yayınlanmış. 

Android İçin Yeni Google Klavye 2.0 Sürümü

Android 4.4 KitKat ile Google Klavye’de yenilenmiş. Google Klavye 2.0 sürümünde diğer klavyelerde olduğu gibi bir kurulum menüsü yapılmış. İlk defa Google Klavye kuruyorsanız artık kurulum sırasında klavyeyi aktif etmek için size yol gösteriyor. 

Yeni Google Hangouts 2.0 Sürümü

Google sohbet uygulaması olan Hangouts uygulamasının 2.0 sürümünü Android 4.4 KitKat ile kullanıma sundu. Yeni Hangouts 2 ‘de göze çarpan en büyük yenilik SMS özelliğinin gelmiş olması. Bu özellik sayesinde  Hangouts uygulaması üzerinden sms gönderip alabiliyorsunuz.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5