telefonda sex

Tag Archives: Android Market

Google Play Store 5.0.31 Sürümü Yayınlandı

Uzun bir aradan sonra Google uygulama mağazası olan Play Store’u güncelledi. 5.0.31 sürüm numarasıyla çıkan bu yeni güncelleme aslında büyük ölçüde Android L (5.0) ile başlayan Material Desingn adı verilen yeni dizayna geçiş için yapılan değişiklikleri içeriyor.

Yeni Google Play Store 4.9.13 Sürümü

Google Play Store 4.9.13 sürümü yayınlandı. Bu sürüm ile temel olarak Play Store son çıkan Android sürümüyle görsel olarak daha uyumlu halde olması sağlanmış. Bu yüzden görsel alanlarda bazı değişiklikler yapılmış.

Google Play Store 4.3.11 Sürümü

8 günlük bir bekleyişten sonra Google Play Store’un 4.3.11 sürümünü yayınladı. Yeni sürümde göze çarpan arama kısmındaki yavaşlık giderilmiş. Bunun haricinde dil dosyalarında güncelleme yapılmış ve muhtemelen her zamanki gibi küçük hatalar düzeltilmiş. 

Google Play Store 4.3.10 Sürümü

Google artık  haftalık olarak Play Store için bir güncelleme çıkarır hale geldi. Geçen ayın 25’inde 4.2.9 çıkmıştı ki bugün’de 4.3.10 sürümü yayınlandı. Yeni sürümde görsellik ve bildirim ağırlıklı bir güncelleme olmuş.

Google Play Store 4.2.9 Sürümü

Yeni Nexus 7 ile Android 4.3 Jelly Bean sürümünü tanıtan Google, Play Store 4.2.9 sürümünü Nexus 7 ile kullanıma sundu. Yeni sürümde ilk bakışta görünüm olarak bir değişiklik yok gibi. Büyük olasılıkla yapılan bu değişiklik Android 4.3 ile Jelly Bean’e cihazlarda çoklu kullanıcılar için farklı oturum açma özelliği sayesinde Market üzerinde erişime sınırlama getirmeyi amaçlıyor read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5