telefonda sex

Tag Archives: APK

ARC Welder ile Android Uygulamalarını Chrome Üzerinde Çalıştırın

ARC Welder, Google’ın Android uygulamalarını Chrome üzerinde kullanılması amacıyla geliştirdiği bir  Chrome eklentisi. Bu sayede Windwos, Linux veya Mac kullanıcıları Crome tarayıcı üzerinden Android uygulamalarını kullanabiliyorlar. Uygulama henüz Beta aşamasında ancak birçok Android uygulaması ve oyun ARC ile Chrome üzerinden çalışıyor. Ancak Beta aşamasında olduğundan bazı uygulamalar çalışmayabilir.

Ülke Sınırlamasına Takılmadan Play Market’ten Uygulama İndirmek

  Ülke sınırlamasına takılmadan Play Market’ten uygulama indirmek için daha önce  APK Downloader uygulamasından bahsetmiştim.  APK Downloader uygulaması ülke sınırı olmadan market üzerinden uygulama indirmek için kullanabiliyorduk ancak bu uygulama sadece Chrome tarayıcısı ile kullanılabiliyordu. Nhat Cuong Mobile takımı tarafından yapılan Real APK Leecher uygulaması ise  her hangi bir  tarayıcıya ihtiyaç duymadan direk Play Market read more »

Apk Batch Installer ile Bilgisayara İndirdiğiniz Android Uygulamasını Telefona Kurmak

  Android işletim sisteminin en güzel yönü kullanıcıya sınırsız özgürlük tanıması. Bu sayede Android kullanıcıları birçok kaynaktan uygulamalara ve ihtiyacı olan içeriklere erişebiliyorlar. Uygulama bakımından en büyük kaynak Android Market yeni adıyla Google Play Market.  Kullanıcılar Google Play üzerindeki uygulamaları direk cihazlarına kurabiliyorlar. Ancak  farklı kaynaklardan elde edilen uygulamaları veya daha önce bir yazımda bahsettiğim read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5