telefonda sex

Tag Archives: Apple

Çin Malı Kopya Cihazlar Ne kadar Güvenli? Kopya Cihaz Alınır mı?

Her gün yeni bir modelin tanıtıldığı cep telefonu pazarında telefon fiyatları da telefonların özelliklerine göre artıyor. Herkesin gözdesi Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z, HTC One ve benzeri üst segment  cihazlar fiyatları ile el yakıyor ve bir çok insan bu cihazları alamıyor. Bu açığı fark eden Çinliler de piyasadaki popüler cihazların birebir kopyalarını üretiyorlar. Hatta read more »

İOS 7 Tuş Kilidi Ekranındaki Güvenlik Açığı

Apple’ın kısa süre kullanıcılarına sunduğu İOS 7 güncellemesinde İOS 6 sürümünde olduğu gibi kilit ekranında bir güvenlik açığı bulunmuş. Söz konusu açık üzerinden kilit ekranını saniyeler içinde geçerek kameraya, fotoğraflara erişebiliyor, dahası kullanıcının hesabındaki fotoğrafları paylaşabiliyor. Yine bu açık neticesinde kullanıcının e-posta, Twitter, Facebook ve Flickr vb hesaplarına erişmek mümkün olabiliyor.

İphone Siri Otomobil Çalıştırıyor.

  Amerikalı geliştirici Brandon Fiquett, Palamoni’nin Siri Proxy sunucusunu kullanarak kendisinin geliştirdiği yazılım sayesinde Siri ile Viper Smartstart üzerinden Acura TL marka aracını sesli komut ile kontrol edebiliyor.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5