telefonda sex

Tag Archives: Exynos

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F) ve S7 EDGE (SM-G935F) Nasıl Root Yapılır?

Samsung Galaxy Serisinin son üyesi S7 ve S7EDGE modellerini root yapmak isterseniz aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. Cihazı Root yapmak için için kullanacağım yöntem Chainfire ‘ın Marshmallow 6.0.1 sürümü için  hazırladığı root dosyası ile yapılan klasik root yöntemidir. Bunun haricinde farklı 2-3 yöntem daha var ama ben klasik yöntemi tercih ediyorum.

Samsung Galaxy Note 4 Hakkındaki Düşüncelerim

Note 4, Samsung’un en iyi telefonu olan Note ailesinin son üyesi. Her Note ile Samsung kullanıcıları büyük yenilikler ve özellikler bekliyor ama son dönemde durum pek böyle gelişmiyor. Şu an  Note serisi ile Galaxy serisi arasındaki en büyük farklılık kalem, yaklaşık 0,5 inçlik boyut ve S5 ‘in su geçirmeme özelliği.

Exynosabuse Apk ile Odin Kullanmadan Root Yapmak

    Bu yöntem işlemcideki bir güvenlik açığı kullanılarak root olmayı sağlıyordu. Ancak gerek Samsung gerek geliştiriciler çıkardıkları kerneller ile bu açığı kapattılar. Bu yöntem ile  root olmanızı tavsiye etmem onun yerine TOOL KİT kullanın.    XDA üyelerinden alephzain ‘in bulduğu bir yöntem ile Exynos 4 serisi işlemci ve Samsung kerneli kullanılan Samsung Galaxy S read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5