telefonda sex

Tag Archives: Facebook

Facebook Zaman Tünelini Virüsten (Otomatik Paylaşılan İçeriklerden) Temizlemek

Son zamanlarda bir çok Facebook kullanıcısı zaman tüneline veya ana sayfasına virüs bulaştığından şikayet ediyor. Bu virüsler kullanıcının zaman tünelinde ve tüm arkadaşlarına erotik içerikli resimler paylaşıyor.  Bizim millet paylaşımı kendisi yapmadığı için başkasının yaptığını düşünerek bu durumu virüs bulaşması olarak adlandırıyor ama aksine ortada VİRÜS falan YOK. Virüs olarak adlandırılan paylaşımlar Facebook kullanıcılarının dikkatsizliğinden ve read more »

Android Cihazlarda Facebook Messenger ‘ı Kapatmak

Bildiğiniz gibi mobil cihazınızda Facebook Mobil uygulaması üzerinden sohbet etmek için Messenger uygulamasını kullanmanız zorunlu. Facebook Messenger uygulamasıda malesef hem Ram hem de bataryayı fazlasıyla sömüren bir canavar. Haliyle zorunluluktan ötürü bu canavarı kullanmak gerekiyor. İşin ilginç tarafı bu zorunluğun her ülke için geçerli olmaması. 

Mobil Uygulama ve Bilgisayarda Facebook Otomatik Video Oynatımı Nasıl Kapatılır?

Facebook son güncellemesi ile mobil sürümde ve web arayüzünde paylaşılan videoları sessiz olarak oynatmaya başladı. Bu durum ilk başta güzel gibi görünse de sonradan rahatsız edebiliyor. Çünkü her videonun siz istemden oynatılması pekte hoş olmuyor. Eğer isterseniz bilgisayarınızda ve mobil cihazlarınızda otomatik video oynatma özelliğini kapatabilirsiniz.

Android İçin Yeni Facebook Messenger 3 Sürümü

Facebook  sohbet uygulaması olan Facebook Messenger’ın  Adroid sürümünü yeniledi. Görsel olarak ve özellik bakımından baştan aşağı yenilenen Facebook Mesenger 3.0.1 sürüm koduyla sınırlı bir kullanıcı grubu için kullanıma açıldı. 

Facebook Messenger Üzerinde Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır?

Facebook 12 Nisan’da  Home arayüzünü ve yeni Messenger servisini kullanıma açtı.  Home arayüzünden ziyade messenger servisini de geliştirmek için fazlaca uğraşan Facebook, yakın bir zaman önce popüler WhatsApp Messenger’ı satın almak için girişimlerde bulunmuştu. Facebook son olarak Messenger servisi üzerinden ücretsiz arama özelliğini aktif etti. 


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5