telefonda sex

Tag Archives: Galaxy Nexus

Google, Android Jelly Bean 4.1.2 Güncellemesini Yayınladı

  Google baş mühendisi Jean Baptiste Queru  Android Google gruplarında yaptığı duyuru ile Nexus 7 için Jelly Bean 4.1.2 güncellemesini yayınladıklarını duyurdu. 

Galaxy Nexus İçin Android 4.1 Jelly Bean Resmi OTA Update Yayınlandı

  Google,Android 4.1 Jelly Bean ‘in resmi güncellemesini  Galaxy Nexus için yayınladı.  Bir kaç saat önce sızma sürüm yayınlanmıştı. Google Resmi güncellemeyi çabucak yayınlayarak kullanıcılarını çok bekletmedi.

Ice Cream Sandwich’den önce klavyesi geldi.

  Android’in son merakla bekelenen Ice Cream Sandwich resmi olarak Galaxy Nexus ile kullanıma sunuldu diğer telefon kullanıcıları yayınlanacak sürümleri bekliyorlar. Ancak bazı uygulamaları internete sızdırılıyor ve eski sürüm kullananların denemesine imkan sağlanıyor. Son sızan uygulama ise Android Klavyesi.

Adobe Flash Player’siz Galaxy Nexus ve Ice Cream Sandwich

2011 yılı 4. çeyreği Android dünyası için bir çok yeniliklerle dolu geçiyor. İlk önce Google Samsung tarafından üretilen Google’nin yeni Amiral gemisi olan Galaxy Nexus ve onunla beraber Android kullanıcılarının merakla bekletiği Ice Cream Sandwich ( Android 4) işletim sistemi tanıtıldı. Hemen ardından bir Flash haber Adobe cephesinden geldi ve Adobe artık mobil cihazlar için read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5