telefonda sex

Tag Archives: Galaxy Note 2

Galaxy SIII, NoteII ve Galaxy SII için Samsung Galaxy S4 AccuWeather Widget

Samsung Galaxy S4 ile yenilenen uygulamalar arasına hava durumu widget’i de eklendi. Eskiye göre  AccuWeather widgeti daha şık bir görünüme sahip olmuş. Galaxy S4 AccuWeather widget Galaxy Note II, Galaxy SII ve Galaxy SII için yeniden düzenlenmiş yüklemek isterseniz linklerden uygulamayı indirip recovery mod’dan flashlamanız yeterli. 

Galaxy Note II ‘ye PS3 Dualshock Oyun Kolu Nasıl Bağlanır?

Android telefonunuza PS3 DualShock oyun kolu bağlayarak hem telefonunuzu kontrol edebilirsiniz hem de oyun oynamak için kullanarak daha keyifle oyun oynayabilirsiniz.

Samsung Android Cihazlarda Kulaklık Ses Çıkış Gücünü Arttırmak

Samsung ‘un bir Android telefonunuz kullanıyor ve kulaklık sesi en son seviyede size az geliyorsa bir kaç işlemle ses çıkış gücünü arttırabilirsiniz. Ses çıkış gücünü arttırmak için öncelikle Root yetkisine sahip olmanız gerekli. Eğer Root yetkiniz varsa aşağıdaki işlemleri yaparak ses çıkış gücünü arttırabilirsiniz.  

Galaxy Note 2 TOOLKiT Çok Amaçlı Uygulama Paketi

Galaxy Note 2 Toolkit  tam manası ile Note 2 için hazırlanmış komple bir alet çantası.  ToolKit’i bilgisayarınıza yüklediğinizde cihaz sürücülerinden odin’e kadar ihtiyacınız olan tüm araçlar bu kit içerisinde mevcut ve kit geliştirici tarafından sürekli güncelleniyor. Galaxy Note 2 Toolkit ile cihazınızı Root yapabilir, Efs yedekleyebilir veya geri yükleyebilir, Nandroid yedek alabilirsiniz. İlerleyen zamanda Toolkit read more »

Galaxy Note II Nasıl Root Yapılır?

    Galaxy Note 2 cihazınızı Root yapmak için 3 farklı yöntem mevcut. İlk iki yöntem Odin kullanılarak yapılıyor, son yöntem ise yeni çıkan bir yöntem ve Exynos 4 işlemcili cihazlar için geliştirilen Exynosabuse uygulaması ile yapılıyor. İki yöntemde tam Root olmaz sadece root yetkisi elde edilir, bir yöntemde ise tam Root yetkisine sahip olursunuz. read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5