telefonda sex

Tag Archives: Galaxy Note III

Samsung Galaxy Note 3 Bölgesel Kilidi Kaldırmak

Samsung Galaxy Note 3 modelinin N9000 ve N9005 olarak iki versiyonu mevcut. N9005 4G destekliyor ve 4G şebekesi olan ülkelerde özellikle ABD’de satışa çıkacak. Samsung ülkelere göre resmi olarak satılacak Note 3 modellerinin listesini yayınlamış ve buna göre satışa başlamıştı. Samsung, cihazların farklı ülkelerde kullanımını ve özellikle kendisi tarafından resmi olarak ithal edilmeden yapılan paralel read more »

Samsung Galaxy Note III Nasıl Root Yapılır?

Samsung Galaxy Note III N9000 veya N9005 kullanıyoranız ve cihazınızda Bootloader kilidi yoksa Root yapabilirsiniz. Root yapmanız için gerekli olan işlemler şunlar:

Samsung Galaxy Note III Alacaklara Tavsiyem Dikkatli Olun

Samsung Note serisinin en yenisi ve en pahalı modeli olan Galaxy Note III Eylül ayının son haftası itibariyle 140 farklı ülkede satışa başladı. Samsung’un Berlin İFA fuarında yaptığı tanıtımda ve sonradan yayınladığı bilgilere göre Note III, 32GB ve 64GB hafızaya sahip 8 çekirdekli Octa 5 işlemci (3G destekli) veya 4 çekirdekli Snapdragon 800 (LTE destekli) read more »

Galaxy Note III Cool Jazz Font, Alarm Widget, Favorite Contacts Widget ve Active Applications Widget

Daha önce Samsung’un cihazları için Samsung Sans adında kendisine has yeni bir yazı tipi çıkardığını yazmıştım ama Samsung Galaxy Note III ile Cool Jazz adında farklı bir yazı tipini kullanıma sunmuş. Hoş bir görünüme sahip olan Cool Jazz yazı tipini kullanmak isterseniz BURADAN Cool Jazz apk dosyasını indirin ve kurun. Kurulumdan sonra “yazı tipi stili” read more »

Samsung Galaxy Note III Sistem, Alarm ve Zil Sesleri

Samsung Galaxy Note III sistem, alarm ve zil seslerini telefonunuzda kullanmak için root yetkiniz varsa  system/media/audio/ içine kopyalayarak varsayın zil sesleri arasında ekleyebilirsiniz. Root yetkiniz yoksa telefon hafızası veya hafıza kartı üzerine kopyalayarak izin verilen uygulamalarda bildirim tonu olarak kullanabilirsiniz. 


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5