telefonda sex

Tag Archives: Galaxy S 2

Galaxy SIII, NoteII ve Galaxy SII için Samsung Galaxy S4 AccuWeather Widget

Samsung Galaxy S4 ile yenilenen uygulamalar arasına hava durumu widget’i de eklendi. Eskiye göre  AccuWeather widgeti daha şık bir görünüme sahip olmuş. Galaxy S4 AccuWeather widget Galaxy Note II, Galaxy SII ve Galaxy SII için yeniden düzenlenmiş yüklemek isterseniz linklerden uygulamayı indirip recovery mod’dan flashlamanız yeterli. 

Galaxy S II için XXLS6 Android 4.1.2 Jelly Bean Sızıntı Rom

Samsung bir kaç ay önce Galaxy S ıı için Android 4.1.2 Jelly Bean Rom’unu çıkaracağını duyurmuştu. Samsung çalışmalarına devam ederken Galaxy Sıı için Jelly Bean rom’u sızdı. İndirmek isteyenler Linklerden indirebilirler. Rom ilk sızıntı rom dur. Root dosyası henüz yok. Ayrıca ufak tefek hatalar olabilir. Geliştirici düzenlemeleri yayınlandıkça hatalar düzeltilecektir. 

Tüm Android kullanıcıları için Box.net’ten 50 GB dosyalama alanı

  Sanal veri depolama sitesi olan Box.net geçen aylarda Box.net LG ve Sony Xperia kullanıcılarına 50 GB depolama alanı vermişti. Normal kullanıcılar ise 5GB kullanım alanına sahip oluyordu. Diğer telefonların kullanıcılarınıda düşünen geliştiriciler yaptıkları Box.net Android uygulaması ile 5 GB alana sahip olan kullanıcılarında  50GB dosyalama alanına sahip olmasını sağladılar.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5