telefonda sex

Tag Archives: Gmail

Yeni Gmail 5.3.95312851 Sürümü

Google, İnbox uygulaması ile Gmail uygulamasını ikinci plana alacağını söylemişti ama sonrasında yaptığı güncellemeler ile Gmail uygulaması çok daha kullanışlı bir hal aldı.

Android Cihazlar İçin Gmail 5.0 ve Exchange Versiyonu (Rootsuz Kurulum)

Kısa bir süre önce sızıntı Gmail 5.0 sürümü yayınlanmıştı ve kurulumunu BURADA anlatmıştım. Şimdi Gmail 5.0 sürümünün root gerektirmeyen sürümü Exchange sürümü ile beraber yayınlandı. 

Android Cihazlar İçin Sızıntı Gmail 5.0 Kurulumu (Root Gerekli)

Google, Android 5.0 Lollipopgüncellemesi ile tüm Andorid uygulamalarını yeniledi. Yenilenen uygulamalardan bir tanesi de Gmail uygulaması oldu. Yenilenen Gmail 5.0 sürümü henüz resmi olarak dağıtıma çıkmadı. Ancak isterseniz aşağıdaki işlemleri uygulayarak Android cihazınıza Gmail 5.0 sürümünü kurabilirsiniz. 

Android İçin Yeni Gmail 4.6.1 Sürümü

Android 4.4 KitKat ile yenilenen uygulamalar arasına Gmail uygulaması da katıldı. Gmail 4.6.1 sürümü eski sürüme göre biraz daha hızlanmış gibi, 4.6.1 sürümünün görünüm olarak bir önceki sürüm ile farkı yok. 

Andorid Gmail 4.6 Sürümü

Google Gmail Android uygulamasının 4.6 sürümü Amerika için yayınlandı.Yeni Gmail 4.6 sürümünde gelen maillerde gönderen kişinin isminin gösterildiği kişi kartı üst bardaki bildirim alanında ve mail içinde de görünüyor ama artık iptal edebilme seçeneği eklenmiş. Bunun için ayarlardan “Gönderen Resmi” alanındaki kutucuğu tıklayıp tik işaretini kaldırmanız yeterli.  İptal işlemi yaptığınızda Gelen Kutusunda kişi kartı görünmüyor read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5