telefonda sex

Tag Archives: Kamera

SJCAM SJ4000 Wifi Aksiyon Kamera İzlenimlerim

Yeşil Bursa Dağcılık Kulübümüzün faaliyetlerinde kullanmak üzere bir aksiyon kamera almayı düşünüyorduk. Aksiyon kamera denilince de ilk olarak akıla tabi ki en bilinen marka olan Go Pro geliyordu. Ancak hali hazırda yüksek fiyatlara sahip olan Go Pro ‘ya bir de aksesuarlar eklenince kameranın fiyatı astronomik şekilde yükseliyor. Go Pro yerine biraz daha ucuz bir aksiyon read more »

Google Kamera Uygulaması Artık Play Store’da

Google önceden yenilediği kamera uygulamalarını güncellediği Android sürümleri ile beraber yayınlardı. Ancak artık kamera uygulamasını Play Store üzerinden kullanıcılara sunulacak. Böylece uygulama her yenilendiğinde yeni işletim sistemi çıkması beklenmeyecek. 

Android Cihazlar İçin Nokia X Kamera ve Galeri Uygulaması (Rootsuz Kurulum)

Daha önce Nokia’nin Android’li cihazları olan X serisi için launcher’ını paylaşmıştım. Şimdi de X serisinin Kamera ve Galeri uygulamaları diğer Android cihazlar için uyarlandı.

Android Cihazlar İçin Kamera Uygulamaları

  İlk cep telefonu kamerası 0.1MP çözünürlüğe sahipken günümüzde 41MP çözünürlüğe sahip cep telefonları mevcut.  Kameralar cep telefonlarının ve kullanıcıların vazgeçilmez bir donanımı oldu. Artık yeni telefon alınırken kamera alım tercihini belirleyen özelliklerden birisi oldu.  


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5