telefonda sex

Tag Archives: KitKat

Samsung Galaxy Note 2 İçin Android 4.4.4 Sonic Rom

Kısa süre önce Google, Android Kitkat için 4.4.4 sürümünü yayınladı. Ham Android kullanan cihazlar hemen bu sürümü kullanmaya başladı, ancak ham Android kullanmayan cihaz kullanıcıları da üreticilerin çıkaracağı yazılımları bekleyecek. Tam bu noktada bizim gibi ham Android kullanmayan cihaz kullanıcılarının imdadına geliştirici ekipleri yetişiyor. Geliştirici ekipleri bizim cihazlar için düzenledikleri romlar sayesinde ham Android sürümlerini kullanma şansımız read more »

Samsung Cihazlar İçin Kids Mode / Çocuk Modu Kurulumu (Rootsuz)

Samsung Galaxy S5 ile Kids Mode / Çocuk Modu’nu duyurmuştu. Bende daha önce bu modu Note 2 cihazıma kurmuş ve kurulumu hakkında Galaxy Note 2 ‘de Samsung Kids Mode Nasıl Çalıştırılır? yazında bilgi vermiştim. Aslında sizinde benim gibi küçük çocuğunuz varsa sizde Çocuk Modu için Samsung’un şu ana kadar çıkardığı en iyi uygulama diyebilirsiniz. Çocuk Modu sahip read more »

Samsung Galaxy Note II İçin Resmi Android 4.4.2 Türkiye Sürümü Yayınlandı

  Samsung uzun bir bekleyişten sonra Note 2 için resmi 4.4.2 güncellemesini yayınlamıştı. Son olarak Türkiye içinde resmi güncellemeyi 21 Mayıs itibari ile yayınladı. 

Samsung Galaxy Note 2 İçin Note 3 ve Galaxy S5 Özellikli DN3 Rc2 Android 4.4.2 Kitkat Rom

Elektron Team, Note 2 için yayınladığı Kitkat 4.4.2 tabanlı Samsung Rom’una Note 3 ve Galaxy S5 ile çıkan bazı uygulama, görsel ve özellikleri ekleyerek  Note 2 ‘yi Note 3 ve Galaxy S5 gibi son model bir cihaz haline getirdi. 

Android 4.4 Kitkat’da Micro Sd Kart Üzerine Nasıl Veri Yazılır?

Google harici hafıza kartı kullanımına pek sıcak bakmıyor. Bu yüzden olsa ki kendi cihazları olan Nexus modellerinde harici hafıza kartı desteğine yer vermiyor. Ancak diğer cihazlarda ham Android Rom’lar yüklendiğinde hafıza kartı kullanımı mümkün oluyor. Google Kitkat rom serisinde bir değişiklik yapmış. Kitkat romlarda cihazınızda harici hafıza kartı olsa da, kitkat uygulamalar için hafıza kartına read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5