telefonda sex

Tag Archives: Launcher

Samsung Galaxy S7 Game Launcher (Rootsuz Kurulum)

Samsung Galaxy 7 ile Samsung tarafından eklenen yeni uygulamalardan birisi de Game Launcher. Game Launcher ile Samsung oyun meraklısı kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmaya çalışmış.

Samsung Note 2 ve Note 3 İçin LG G2 Launcher

Lg’nin popüler cihazı G2 ‘nin launcher’ının büyük bir bölümü Samsung Note 2 ve Note 3için uyarlanmış. Aslında uyarlama işlemi Note 3 için yapılmış ama ben Android 4.3 sürümü olan Note 2 ‘ye kurdum ve çalıştı. 

Android İçin Kısayol Uygulamaları

Andorid cihazlarda uygulamalar menüden farklı olarak ana ekran üzerinde de kısayol olarak eklenebiliyor. Eğer çok fazla uygulamayı kullanmaya ihtiyaç duyuyorsanız ana ekran üzerinde bir den fazla pencere açarak uygulamaları ekleyebilirsiniz. Bazen bu pencerelerde veya menülerde aradığınızı bulamaz ve sık kullandığınız uygulamalara kolayca ulaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Samsung  son 4.1.1 Jelly Bean romları ile cihazlarına bir kısayol read more »

Android Launcher Listesi

Daha önce Android Telefondaki Launcher Nedir?  konusunda launcherdan bahsetmiştim. Launcher Android telefonunun kullanımını kolaylaştıran ve görünümünü değiştiren ana ekran görüntü sistemidir. Android için uygulama marketlerinde veya geliştiricilerin web siteleriden olmak üzere bir çok farklı Launcher bulabilirsiniz. Bende Android için yapılmış olan Launcher’ları burada toplamaya çalıştım.  Listede ana ekran görünümünü değiştiren uygulamaları bir araya topladım, zira uygulama read more »

Android Telefonda Launcher Nasıl Değiştirilir?

Android kullanıcıları telefonlarını kişiselleştirmek için birden çok Launcher kurabilirler. Ancak faklı bir Launcher’a geçmek istediğiniz zaman işler biraz karışabiliyor. Bu yazıda telefonda Launcher değiştirmek için yapılması gereken işlemleri anlatacağım.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5