telefonda sex

Tag Archives: Lollipop

Samsung Galaxy Note 2 İçin Android 5.1.1 Lollipop CM12.1 Bliss Rom

Samsung Note 2 için BlissRom ekibi tarafından Android 5.1.1 Lollipop sürümüne sahip Cm12.1  tabanlı resmi sürüm rom yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 2 İçin Android 5.1.1 Lollipop CM12.1 ROM

Samsung yeni cihaz satmak için eski cihazlarına destek vermeyi kesiyor, bunlardan nasibini alan cihazlardan birisi de Note 2.

Turkcell T60 İzlenimlerim

Turkcell ‘in T serisi akıllı telefonlarının son üyesi T60 ‘ı inceleme fırsatım oldu. Aslına bakarsanız öncesinde bir ön yargımda vardı ancak T60’ı biraz kullandıktan sonra düşüncem değişti. Turkcell T60 çinli üretici ZTE tarafından üretilmiş. Görsel olarak İphone 6 ‘yı çok fazla benzediği bir gerçek ki Samsung S6 bile İphone ‘a benzedikten sonra T 60 ‘ın benzemesi read more »

Google Maps 9.0 Sürümü (Rootsuz kurulum)

Google, Android 5.0 Lollipop ile başlayan Material Dizayn yeniliğine Google Maps ( Haritalar) uygulamasınıda ekledi. Google Maps görsel olarak daha güzel bir arayüze sahip olmuş. 

Android Cihazlar İçin Sızıntı Gmail 5.0 Kurulumu (Root Gerekli)

Google, Android 5.0 Lollipopgüncellemesi ile tüm Andorid uygulamalarını yeniledi. Yenilenen uygulamalardan bir tanesi de Gmail uygulaması oldu. Yenilenen Gmail 5.0 sürümü henüz resmi olarak dağıtıma çıkmadı. Ancak isterseniz aşağıdaki işlemleri uygulayarak Android cihazınıza Gmail 5.0 sürümünü kurabilirsiniz. 


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5