telefonda sex

Tag Archives: Navigasyon

Google Hatiralar (Maps) 9.19 Sürümü

    Google Haritalar (Maps ) uygulamasının en son sürümü olan 9.19 versiyonu duyuruldu. Bu versiyonda navigasyon özelliğini içeren bazı değişiklikler yapılmış. Yaklaşık 1 ay kadar önce de Navigasyon özelliği ülkemizde kullanıma açılmış olmasına rağmen işin ilginç tarafı 9.19 sürümünde yapılan değişikliklerin hepsi ülkemizde kullanılamıyor.

Android Cihazlar İçin Nokia Here Maps

Nokia, Microsoft’a geçtikten sonra başlattığı Android projesini bir süre önce sonlandırmıştı. Ama bir sürpriz yaparak Navigasyon uygulaması olan Here Maps’ı, Samsung’un Galaxy serisi cihazları için kullanıma açtı. 

Android Cihazlarda GPS Bağlantısını Hızlandırmak (Root Gerekli)

Android cihazınızda GPS bağlantınız yavaşsa Navigasyon uygulamaları veya haritalarda konum belirlemek fazlaca vaktinizi alabilir. Bunun en büyük nedeni; genelde GPS konum bağlantı ayarlarının cihaz üreticilerinin çıkardığı orjinal romlar üzerinde kıtalara göre yapılıyor olması. Eğer Android cihazınızda ROOT yetkiniz varsa Ülkenize göre yapılmış olan ayarları Android cihazınıza yüklerseniz daha hızlı ve daha doğru GPS bağlantısı sağlayabilirsiniz. 

Waze, Sosyal Harita ve Trafik Bildirim Uygulaması

Waze uzun süredir faaliyet gösteren ve özellikle yurtdışında büyük bir  kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal harita uygulamasıdır. Ülkemizde ve dünya genelinde Waze’i daha çok bilinir hale getiren durum ise Google’ın  Haziran 2013’de Waze ‘i 1milyar $ ‘a satın alarak bünyesine katması oldu. İsrail merkezli olan Waze diğer navigasyon uygulamalarından çok daha farklı bir yapıya sahip, read more »

Ekim’de TomTom Android Uygulamasını Yayınlayacak

En iyi navigasyon yazılımlarından birisi olan TomTom, bugün Berlin’de başlayan IFA fuarında Ekim ayı itibari ile Android uygulamasını ile IQ Routes ve HD Traffic haritalarını kullanıma sunacağını duyurdu. TomTom Genel Müdürü Corinne Vigreux “Android akıllı telefonlar için TomTom navigasyon uygulaması bizim için dönüm noktasıdır” şeklinde yaptığı açıklama ile TomTom için Android pazarının ne kadar önemli read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5