telefonda sex

Tag Archives: Note II

Samsung Galaxy Note 2 İçin Android 5.1.1 Lollipop CM12.1 ROM

Samsung yeni cihaz satmak için eski cihazlarına destek vermeyi kesiyor, bunlardan nasibini alan cihazlardan birisi de Note 2.

Galaxy Note 3 ve Note 2 Temassız Komut (Air Command) Kalem Penceresine Sınırsız Uygulama Eklemek

Galaxy Note 3 ile gelen Temassız Komut (Air command) seçeneklerinden Kalem Penceresi’nde kalem ile ekran üzerinde açılır pencereler yaratarak bu pencerelerde belirli uygulamaları çalıştırabiliyorsunuz. Bu sayede aynı anda birden fazla uygulamayı kullanma şansınız oluyor. Orjinal Samsung romlarında Kalem Penceresi kısmında Samsung’un izin verdiği belirli uygulamaları çalıştırabiliyorsunuz. Ancak yapacağınız bir kaç işlem ile telefonunuzda yüklü olan read more »

Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 MI6 Sızıntı Rom

Galaxy Note 2 kullanıcıları uzun zamandır merakla Android 4.3 güncellemesini bekliyordu. Samsung tarafıdan yapılan açıklamalarda güncellemenin Aralık sonunda çıkarılacağı söyleniyordu ana beklenen oldu ve Aralıktan önce Android 4.3 sürümü internete sızdı. Note 2 için sızan bu sürümün resmi olarak gelecek sürümden farklı olacağı, rom içindeki uygulama ve özelliklerin az olduğu söyleniyor. Genel olarak bakıldığında da read more »

Galaxy Note III Alınır mı? Alternatif Ne Alınabilir?

Samsung, 4 Eylül 2013 de Berlin İFA fuarında düzenlenen etkinlik ile  Note serisinin merakla beklenen üyesi Note III’ü tanıttı. Tanıtım öncesi herkes yeni Note III’ü merakla bekliyordu ama Galaxy S4 ‘de yaşanan yenilik hareketini görünce aslında Note III için umut beslemedim hatta Galaxy S4 gibi olursa şaşırmayın demiştim ve aynen dediğim gibi oldu. Note III read more »

Galaxy Note 2 Pilin Geç Şarj Olma veya Dolmama Sorunu Çözümü

Bir yıldan fazla süredir Note 2 kullanıyorum her şey gayet güzel giderken birkaç hafta önce telefonu şarj ederken pilin  geç şarj olma veya pilin hiç dolmaması sorunu ile karşılaştım. Eskiden en fazla 2 buçuk saatte dolan telefonun pili şarja taktığımda bir ara 8 saatte tam doluluğa ulaşmaya daha sonra şarj ediliyor görünmesine rağmen şarjdan çıkarınca read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5