telefonda sex

Tag Archives: Notification

Android Cihazlar İçin Android L Ana Ekrandaki Uygulama Bildirim Penceresi (Heads Up)

Google kısa bir süre önce yeni Android L sürümünü tanıttı ve bir çok yeni özellik ve uygulamayı Android L ile kullanıma sundu. Bu yeni uygulamalardan biriside uygulama bildirimlerinin üst bar yerine açılır bir pencere ile ana ekranda gösterilmesi oldu. Bu sayede uygulama bildirim içeriğini  üst barı açmaya uğraşarak vakit kaybetmeden doğrudan ana ekran üzerinde görebiliyorsunuz. 

Samsung Galaxy S5 Zil Sesleri

Samsung Galaxy serisinin son telefonu olan S5 ‘in zil sesleri yayınlandı. Yeni melodiler bulunan zil seslerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Galaxy S5 zil seslerini BURADAN indirebilirsiniz. Eğer cihazınızda root yetkiniz varsa indirdiğiniz zil seslerini /system/medi/audio klasörü içine kopyalarsanız telefon menüsünde zil sesleri içinde hepsi görünecektir.

Notifications Off ile Android Uygulamalarının Bildirimleri Kapatın

Android telefonlarda bazı uygulamalar çalışırken üst bardaki bildirim çubuğunda sürekli simge ile görünürler. Bazı uygulamalarsa siz ne kadar bildirim gelmesini istemesenizde bildirim çubuğunda görünür ve bildirimi kapatmaya izin vermez. Notifications Off uygulaması ile telefonunuzdaki tüm android uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsiniz. 


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5