Market Helper ile Android Telefonunuza Uyumsuz Uygulamaları İndirebilirsiniz

markethelper

Market Helper rootlu Android cihazlarda kullanılabilen ve Play Store’daki telefon veya tablete uyumsuz uygulamaları Android cihazınıza indirmeye yarayan bir yardımcı uygulamadır. 

Bazı Android uygulamaları tablet ve telefon için ayrı olarak düzenlenmiştir. Play Market’ten uygulamayı indirmek istediğiniz zaman cihazınıza göre otomatik olarak tablet veya telefon sürümünü yönlendirilirsiniz.  Telefon üzerinde tablet uygulamalarını veya tablet üzerinde telefon uygulamalarını kullanmak isterseniz bunun için cihazınızın build.prop ayarları ile oynamanız gerekir. Bu işlemde bilmeyenler için biraz karışıklık yaratabilir ayrıca yanlış bir işlemde cihazı çökertebilir. Ancak Market Helper uygulaması bu işlemler ile uğraşmanız gerek kalmadan cihazınızın bilgilerini değiştirerek Play Market üzerinden uyumsuz uygulamaları indirmenizi sağlar.

Market Helper ile Play Market’en uyumsuz uygulamaları indirmek için öncelikle BURADAN  uygulamayı indirin ve Android cihazınıza kurun.Kurulum işleminden sonra uygulamayı açın Restore yazan kısımda değişiklik yapabileceğiniz cihaz modelleri gösterilir. Burada P= Telefon T= tablet modeli demektir. Bunlardan hangisini kullanmak isterseniz birisini seçin ve Active  tuşuna basın.

markethelper

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
quup