Samsung Galaxy S7 Game Launcher (Rootsuz Kurulum)

Samsung Galaxy 7 ile Samsung tarafından eklenen yeni uygulamalardan birisi de Game Launcher. Game Launcher ile Samsung oyun meraklısı kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmaya çalışmış.

Samsung ‘un söylemesine göre Game Launcher sayesinde güç tasarruf modlarını kullanarak oyun oynarken telefonunuzun pil ömrünü uzatabiliyorsunuz. ( Ben fps veya benzeri büyük oyunlar oynamadığım için ram ve işlemciyi çok kastıran oyunlarda uygulamayı deneyemedim ama benim oynadığım bulmaca tarzı oyunlarda pil ömründe bir fark görmedim)

 

Game Launcher

Bunun haricinde Game Launcher ile oyun oynarken ekran görüntüsü alabilir, oyunları arka plana atmadan ana ekran üstünde küçük pencereye alabilir, oyun bildirimlerini kapatabilir en güzeli ise oyun oynarken telefon üzerindeki ana ekran tuşunun sağ ve solunda bulunan dokunmatik “geri” ve “menü” tuşlarını devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bu sayede oyun oynarken bu tuşlar yüzünden oyununuz yarıda kalmıyor.

GameLauncher

Game Launcher  normalde sadece Galaxy S7 serisinde bulunuyor ama isterseniz Samsung cihazınıza root yetkisi olmadan da kurup kullanabilirsiniz. Uygulama  Note 5 Android 6.0.1 ile uyumlu olarak çalışıyor ancak farklı sürüm ve cihazlarda çalışmayabilir.

Gamelauncher

 

Game Launcher ‘i Android cihazınız da kullanmak için BURADAN zip dosyasını indirin ve içindeki apk dosyalarını telefonunuza kurun. Kurulum yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp açın, eğer cihaz uygulama için izin isterse izinleri verdikten sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
quup