Viper Smartstart ile Akıllı Telefonunuzdan Aracınızı Çalıştırabilirsiniz

Amerika’lı Directed Electronics firmasının ürünü Viper oto alarmları tarafından geliştirdiği Viper Smartstart ile Android, İos ve Blackberry marka akıllı telefon kullanıcıları araçlarını telefonları ile uzaktan kontrol edebiliyorlar.

Viper Smartstart kullanılması için öncelikle Viper oto alarmlarının 4 farklı modelinden birisinin araçta kullanılıyor olması gerekli. Alarm takılı olan araç normalde uzaktan kumanda ile kontağı çalıştırılabiliyor ve kapatılabiliyor, kapılar kilitlenip açılabiliyor, bagaj açılabiliyor. Akıllı telefona yüklenen Viper Smartstart ile bu özellikler akıllı telefondan kontrol edilebiliyor. Ayrıca akıllı telefon ile Gps konum belirleme, Panik Destek  ve  Ev güvenlik sisteminin kullanımı ekstra olarak kullanıcınıya sunuluyor.

Viper oto alarmları Amerika’da 449$ ile 799$ arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Viper Smartstart ise Blackberry Appworld , İos Appmarket ve Android Market’ten ücretsiz olarak temin edilebiliyor ve kullanıcılar Viper Smartstart servisine kayıt yaptırdıktan sonra uygulama kullanıma açılıyor.

Viper alarm modelleri sadece Amerika ve Kanada’da satılıyor. Umarım ülkemize de gelir.

Viper Smartstart uygulamasının tanıtım videosu

 

Viper Smartstart Android uygulaması https://play.google.com/store/apps/details?id=com.directed.android.viper

Viper Smartstart Blackberry uygulaması http://appworld.blackberry.com/webstore/content/6786/?lang=en

Viper Smartstart İphone uygulaması http://itunes.apple.com/app/viper-smartstart/id333400981?mt=8

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
quup