telefonda sex

Tag Archives: Akıllı telefon

Android Cihazlarda Arka Planda İnternete Giren Uygulamaları Engellemek

  Gsm hattımın tarifesine 4GB internet paketi dahil ve her ay ortalama 2GB civarında tüketimim oluyor. Faturamın kesilmesine 5 gün varken gelen mesaj ile irkildim çünkü 4GB internet paketimin 3.5GB ‘ını tüketmişim. Telefonumdan kullanım detaylarıma baktığımda uygulamalar benden çok kendileri benim internet paketimi kullanmış.

Akıllı Cep Telefonlarına Çuval Dolusu Para Vermek Ne Kadar Doğru?

Günümüzde piyasada ucuzundan pahalısına birçok akıllı telefon bulmak mümkün. Ama bir akıllı telefona çuval dolusu para vermek ne kadar doğru? Aslında sorulması gereken temel soru bu.

Turkcell T60 İzlenimlerim

Turkcell ‘in T serisi akıllı telefonlarının son üyesi T60 ‘ı inceleme fırsatım oldu. Aslına bakarsanız öncesinde bir ön yargımda vardı ancak T60’ı biraz kullandıktan sonra düşüncem değişti. Turkcell T60 çinli üretici ZTE tarafından üretilmiş. Görsel olarak İphone 6 ‘yı çok fazla benzediği bir gerçek ki Samsung S6 bile İphone ‘a benzedikten sonra T 60 ‘ın benzemesi read more »

TeleNav’dan akıllı telefonun mobil tarayıcısında çalışan Navigasyon programı

  Günümüzde neredeyse tüm akıllı telefonlarda basit veya profesyonel kullanıma izin veren bir navigasyon programı mevcut. Ancak bu uygulamaların hepsi cihaz üzerinde veya hafıza kartında yer işgal ediyorlar ve mobil tarayıcı ile uyumlu çalışmıyorlar. Telenav geliştirdiği HTML 5 tabanlı, mobil tarayıcı üzerinde çalışan navigasyon uygulaması ile bu durumu değiştirecek.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5