telefonda sex

Tag Archives: Camera

Google Kamera Uygulaması Artık Play Store’da

Google önceden yenilediği kamera uygulamalarını güncellediği Android sürümleri ile beraber yayınlardı. Ancak artık kamera uygulamasını Play Store üzerinden kullanıcılara sunulacak. Böylece uygulama her yenilendiğinde yeni işletim sistemi çıkması beklenmeyecek. 

Android Cihazlar İçin Nokia X Kamera ve Galeri Uygulaması (Rootsuz Kurulum)

Daha önce Nokia’nin Android’li cihazları olan X serisi için launcher’ını paylaşmıştım. Şimdi de X serisinin Kamera ve Galeri uygulamaları diğer Android cihazlar için uyarlandı.

Yeni Android Kamera ve Galeri Uygulaması

Samsung Galaxy S4 ve HTC ONE modellerinin de Google’ın Nexus serisinde olduğu gibi orjinal Android kullanan versiyonları piyasaya çıktı. Bu cihazlar piyasaya çıkarken Google her halde bir güzellik yapmış olacak ki Kamera ve Galeri uygulamalarının en yeni sürümlerini Nexus’ lardan önce bu cihazlardaki yazılım ile kullanıcılara sundu. 

Android Cihazlar İçin Kamera Uygulamaları

  İlk cep telefonu kamerası 0.1MP çözünürlüğe sahipken günümüzde 41MP çözünürlüğe sahip cep telefonları mevcut.  Kameralar cep telefonlarının ve kullanıcıların vazgeçilmez bir donanımı oldu. Artık yeni telefon alınırken kamera alım tercihini belirleyen özelliklerden birisi oldu.  

Android Jelly Bean 4.2’nin Yeni Kamera ve Fotoğraf Galerisi

Google’ın,  4.2 Jelly Bean sürümünde tanıttığı yeni fotoğraf kamerası ve galerisi Jelly Bean 4.1.1 ve ICS  4.0 kullanıcıları için uyarlandı.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5