telefonda sex

Tag Archives: Galaxy Note II

Galaxy Note 2 İçin XXUFNB4 Android 4.4.2 Kitkat Rootlu Deodex Samsung Romu

Samsung kısa bir süre önce Note 3 için Kitkat güncellemesi yayınlamış ve yaptığı açıklamada Note 2 içinde Mart ayı içinde Kitkat güncellemesini çıkaracağını duyurmuştu. Resmi güncellemeyi beklerken Note 2 için Android 4.4.2 Kitkat sürümü sızdı. Sızan bu sürüm Rootlu ve deodex’dir.

Galaxy Note 3 ve Note 2 Android 4.3 Cihazlar için Popup Browser

Galaxy Note 3 ile çıkan Android 4.3  romanlarında Samsun,  Popup Browser özelliğini devre dışı bıraktı. Ancak isterseniz Android 4.3  romlarında popup Browser çalışıyor.

Galaxy Note 2 için Android 4.3 XXUMI6 Sotmax JB Ultimate Rom

Galaxy Note 2 için XXUMI6 sürüm numaralı Android 4.3 romu sızmıştı. Bu rom için Galaxy Note 3 deki uygulama ve özellikler yok. Ancak söylentilere göre resmi çıkarılacak Note 2 Androdi 4.3 sürümünde Note 3 özelliklerinin bulunacağı söyleniyor. Samsung bu özellikler için henüz bir açıklama yapmadı ama Android Rom geliştiricileri Samsung’dan önce davranarak Note 2 için read more »

Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 MI6 Sızıntı Rom

Galaxy Note 2 kullanıcıları uzun zamandır merakla Android 4.3 güncellemesini bekliyordu. Samsung tarafıdan yapılan açıklamalarda güncellemenin Aralık sonunda çıkarılacağı söyleniyordu ana beklenen oldu ve Aralıktan önce Android 4.3 sürümü internete sızdı. Note 2 için sızan bu sürümün resmi olarak gelecek sürümden farklı olacağı, rom içindeki uygulama ve özelliklerin az olduğu söyleniyor. Genel olarak bakıldığında da read more »

Galaxy Note için Jelly Bean 4.1.2 XXLS7 (Note II Özellikleri Bulunan) Sızıntı Rom

Samsung Galaxy Note için bu ay içinde XXLS2 4.1.1 Jelly Bean sürümü sızmıştı. Aynı zamanda da  Aralık ayı içinde Note II özelliklerini barındıran 4.1.2 Jelly Bean rom’unun yayınlanacağının haberleri gelmişti.  Herkes Jelly Bean 4.1.2 resmi sürümünü beklerken. Geçen gün Fransa’dan XXLS7 sürümünün görüntüleri sızdı ve sonrasında rom’un dosyaları da internette yayınlandı.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5