telefonda sex

Tag Archives: Galaxy Note

Samsung Galaxy Note 4 Zil Sesleri, Duvar Kağıtları ve Tüm Uygulamaları

Android 4.4.4 sürümüne sahip olan Samsung Galaxy Note 4 ‘ün  sistem dosyaları internette yayınlandı. Note 4’de kullanılan duvar kağıtları, zil sesleri ve diğer tüm sistem uygulamalarını indirebilirsiniz. Ancak Note 4 uygulamalarını Android cihazınıza kurmak isterseniz minimum 4.4.2 Samsung sürümlerinden birisine sahip olmalısınız, Hatta bazı uygulamalar sadece 4.4.4 sürümünde çalışmakta.

Galaxy Note Serisi için S Pen Reset Uygulaması

Galaxy Note serisinin en güzel tarafı S Pen ( kalem ) ile ekran üzerinde işlemler yapabilmek. Ancak bazen S Pen’in kalibrasyonu bozulabiliyor o zaman kalemin ekrana dokunduğu yer ile ekranda algılanan nokta farklı olabiliyor. böyle olunca kullanımda sıkıntılar yaşanıyor. 

Galaxy Note FlashAnnotateSvc Hatası Nasıl Düzeltilir?

Galaxy Note Jelly Bean romlarında S Pen ile ekran görüntüsü almak istediğinizde FlashAnnotateSvc hatasını alıyor ve ekran görüntüsü alamıyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak bu durumu düzeltebilirsiniz.

Galaxy Note için Yeni sızıntı Rom XXLSA 4.1.2 Jelly Bean

Galaxy Note için Kasım ilk haftası XXLS7 4.1.2 rom’u sızmıştı. Şimdi de XXLSA 4.1.2 rom’u sızdı. Yeni sızıntıda Modem ve kernel  XXLSA olarak güncellenmiş. Şu an benim paylaştığım sürüm ise Deodexed kendinden root’lu ve hatalar düzenlenmiş sürümdür. Bu sürümü kurmak için öncelikle güvenli bir kernel kullandığınızdan emin olun. Eğer kernelinizden emin değilseniz Philz kernel yüklemenizi read more »

Galaxy Note için Jelly Bean 4.1.2 XXLS7 (Note II Özellikleri Bulunan) Sızıntı Rom

Samsung Galaxy Note için bu ay içinde XXLS2 4.1.1 Jelly Bean sürümü sızmıştı. Aynı zamanda da  Aralık ayı içinde Note II özelliklerini barındıran 4.1.2 Jelly Bean rom’unun yayınlanacağının haberleri gelmişti.  Herkes Jelly Bean 4.1.2 resmi sürümünü beklerken. Geçen gün Fransa’dan XXLS7 sürümünün görüntüleri sızdı ve sonrasında rom’un dosyaları da internette yayınlandı.


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5