telefonda sex

Tag Archives: galaxy s2

Samsung Galaxy S 2 nasıl Root yapılır?

Root Nedir? Linux işletim sistemini taban olarak alan Android işletim sisteminde doğal olarak terimler de linux sisteminden gelmektedir. Linux sistemlerde sistemde her türlü yetkiye sahip olan kullanıcı gruplarına Root denilmektedir. Bu üye grubunu windows sistemlerdeki Administrator grubuna benzetebiliriz. Bu üye grubu ile her türlü sistem dosyasını değiştirip, silebilir, üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Dolayısı ile de yeterli read more »

Samsung Galaxy S II için 2000mah batarya

  Samsung’un şu an için en popüler mobil telefonu olan Galaxy S II modelinde kullanılan 1650 mah’lık pile alternetif olarak 2000mah’lık bir bataryayı avrupada satışa sundu. 23€ ‘dan satılan bataryanın yanında orjinal bir arka kapak veriliyor. Normal bataryadan 1 mm daha kalın olan 2000mah’lık batarya için EDGE modunda 11.8 saate , 3G modunda ise 6 read more »

Android cihazın şarj süresini uzatmak için öneriler

Samsung Galaxy S 2  ve diğer android cihazlar için birkaç pratik yöntem ile şarj sürenizi uzatmanız mümkün. 1:  Cihazınızın yazılım güncellemelerini takip edin ve  tavsiye edilen güncel yazılımları yükleyin. 2: Ekran parlaklığını düşürün ve otomatik aydınlatmayı kapatın. Galaxy S 2 Super AMOLED ekranı ile mükemmel bir görüntü kaltesine sahip hatta gündüz güneş ışığının altındada net read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5