telefonda sex

Tag Archives: Ice cream Sandwich

Odin İle Android Yazılımı Güncellemek

  Samsung cihazlar için Kies üzerinden diğer cihazlar için mevcut sistem yükleme aracı ile cihazınıza uygun yazılımları yükleyemediğimiz durumlarda yükleme işini yapmaya yardımcı olan en büyük yazılım aracı ODİN ‘dir.  Burada dikkat edilmesi gereken en önemli olay yükleme yapacağınız yazılımın cihaz modelinize uygun olan olmasıdır. Cihaz modelinize uygun olan yazılımı yükleme adımlarını doğru olarak yaparsanız read more »

Galaxy Note Gizli Kodları

  Galaxy Note ‘un Gingerbread ve Ice Cream Sandwich için gizli kodlarının tam listesini aşağıda bulabilirsiniz. Ancak bu kodları denerken dikkatli olun ekran, sensör ve benzeri ayarları yapan kodları kullanırken gerekli değilse cihaz ayarlarını değiştirmeyin. Kodların tamamı Gingerbread ile çalışmaktadır ancak bazıları ICS ile uyumlu değildir.

Adobe Flash Player, Ice Cream Sandwich’e Geliyor.

Dün yazdığım ” Adobe Flash Player’siz Galaxy Nexus ve Ice Cream Sandwich ”  yazımda Ice Cream Sandwich kullanıcılarının Adobe Flash Player yüklemeye çalıştıklarında başarısız olduklarını  çünkü Ice Cream Sandwich’in mevcut Adobe Flash Player sürümlerini desteklemediğini yazmıştım. Bugün gelen bilgilere göre Adobe’nin yıl sonuna doğru Ice Cream Sandwich ve diğer Flash kullanılan uygulamalar için toplu bir güncelleme read more »

Ice Cream Sandwich’den önce klavyesi geldi.

  Android’in son merakla bekelenen Ice Cream Sandwich resmi olarak Galaxy Nexus ile kullanıma sunuldu diğer telefon kullanıcıları yayınlanacak sürümleri bekliyorlar. Ancak bazı uygulamaları internete sızdırılıyor ve eski sürüm kullananların denemesine imkan sağlanıyor. Son sızan uygulama ise Android Klavyesi.

Adobe Flash Player’siz Galaxy Nexus ve Ice Cream Sandwich

2011 yılı 4. çeyreği Android dünyası için bir çok yeniliklerle dolu geçiyor. İlk önce Google Samsung tarafından üretilen Google’nin yeni Amiral gemisi olan Galaxy Nexus ve onunla beraber Android kullanıcılarının merakla bekletiği Ice Cream Sandwich ( Android 4) işletim sistemi tanıtıldı. Hemen ardından bir Flash haber Adobe cephesinden geldi ve Adobe artık mobil cihazlar için read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5