telefonda sex

Tag Archives: LG

Android Cihazlarda Arka Planda İnternete Giren Uygulamaları Engellemek

  Gsm hattımın tarifesine 4GB internet paketi dahil ve her ay ortalama 2GB civarında tüketimim oluyor. Faturamın kesilmesine 5 gün varken gelen mesaj ile irkildim çünkü 4GB internet paketimin 3.5GB ‘ını tüketmişim. Telefonumdan kullanım detaylarıma baktığımda uygulamalar benden çok kendileri benim internet paketimi kullanmış.

Akıllı Cep Telefonlarına Çuval Dolusu Para Vermek Ne Kadar Doğru?

Günümüzde piyasada ucuzundan pahalısına birçok akıllı telefon bulmak mümkün. Ama bir akıllı telefona çuval dolusu para vermek ne kadar doğru? Aslında sorulması gereken temel soru bu.

Android Telefonunuz, Android Wear’lı Google Akıllı Saatler ile Uyumlu mu? Öğrenin

Google, 2014 I/O konferansında bir çok yeni özellik ve cihazı duyurdu.  En çok merak edilenlerden biriside Android Wear işletim sistemine sahip olan akıllı saatlerdi. Bu etkinlikte Google, iş ortağı  LG ve Samsung’un kendisi için ürettiği akıllı saat modellerini olan G Watch ve Gear Live’ı tanıttı.  Hemen ardından Play Store üzerinden LG G Watch ve Samsung read more »

LG G2 Nasıl Root Yapılır?

LG G2 kullanıyor ve Root yapmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler şu şekilde;

Unlock Root ile Andorid Cihazınızı Kolayca Root Yapabilirsiniz

  Root Android telefonların kullanıcı tarafından tam olarak kontrol altına alına bilmesi gerekli olan yetkidir. Bu sayede sistem dosyalarına erişim yapılarak üreticinin normal şartlarda kullanıcıların müdahale etmesini istemediği alanlara erişim yapabilirsiniz.Root ne avantaj sağlar? Root yetkisi ile sistem içinde gereksiz çalışan uygulamaları kapatabilir veya silebilirsiniz, uygulamaların izinlerini ve çalışma ayarlarına müdahale edebilirsiniz, ülke sınırlamalarını aşabilirsiniz. read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5