telefonda sex

Tag Archives: Nokia

Eski Nokia Telefonların Güvenlik Kodunu Kırmak

Android cihaz kullandığım için yazılarımın hepsi Android telefonlar hakkında. Ama bu sefer evde eski elektronik eşyalarımın bulunduğu çekmeceyi kurcalarken bulduğum eski emektarlardan Nokia 3200 ‘ı buldum hakkında bir yazı yazdım. Çekmeceden çıkan 3200 hala ilk günkü gibi sapasağlam ve hala çalışıyordu ama simkartı takıp bir kullanayım dedim de güvenlik kodu sordu. Aradan onca yıl geçtiği read more »

Android Cihazlar İçin Nokia Here Maps

Nokia, Microsoft’a geçtikten sonra başlattığı Android projesini bir süre önce sonlandırmıştı. Ama bir sürpriz yaparak Navigasyon uygulaması olan Here Maps’ı, Samsung’un Galaxy serisi cihazları için kullanıma açtı. 

Android Cihazlar İçin Nokia X Kamera ve Galeri Uygulaması (Rootsuz Kurulum)

Daha önce Nokia’nin Android’li cihazları olan X serisi için launcher’ını paylaşmıştım. Şimdi de X serisinin Kamera ve Galeri uygulamaları diğer Android cihazlar için uyarlandı.

Android Cihazlar İçin Nokia X Launcher

Nokia’nın satışa çıkardığı Android’li X serisinin Launcher’ı diğer Android cihazlarda da kullanım için düzenlenmiş. Bu sayede Andorid cihazınıza Nokia X launcher’ı kurarak görünümü ve kullanımı hakkında fikir edinebilirsiniz.

ANDROİD’Lİ NOKİA X SERİSİ ALINIR MI?

Dünyada ve Türkiye’de cep telefonu kullanan herkes mutlaka bir kere Nokia’nın bir modelini alıp kullanmıştır. Zaten bir dönem cep telefonu denince NOKİA akla gelen tek markaydı. Ancak zaman içinde İOS ve Android işletim sistemine sahip olan telefonlar popüler olunca Nokia değişime ayak uyduramadı ve satışları düştü. Sonrasında yaşanan bazı uyanıklıklar neticesinde Microsoft bünyesine katıldı ve read more »


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5