telefonda sex

Tag Archives: Play Market

Google Play Store 5.0.31 Sürümü Yayınlandı

Uzun bir aradan sonra Google uygulama mağazası olan Play Store’u güncelledi. 5.0.31 sürüm numarasıyla çıkan bu yeni güncelleme aslında büyük ölçüde Android L (5.0) ile başlayan Material Desingn adı verilen yeni dizayna geçiş için yapılan değişiklikleri içeriyor.

Google Play Store 4.2.9 Sürümü

Yeni Nexus 7 ile Android 4.3 Jelly Bean sürümünü tanıtan Google, Play Store 4.2.9 sürümünü Nexus 7 ile kullanıma sundu. Yeni sürümde ilk bakışta görünüm olarak bir değişiklik yok gibi. Büyük olasılıkla yapılan bu değişiklik Android 4.3 ile Jelly Bean’e cihazlarda çoklu kullanıcılar için farklı oturum açma özelliği sayesinde Market üzerinde erişime sınırlama getirmeyi amaçlıyor read more »

Market Helper ile Android Telefonunuza Uyumsuz Uygulamaları İndirebilirsiniz

Market Helper rootlu Android cihazlarda kullanılabilen ve Play Store’daki telefon veya tablete uyumsuz uygulamaları Android cihazınıza indirmeye yarayan bir yardımcı uygulamadır. 

Google Play Market 3.10.9 Sürümü

Google’ın Android uygulama mağazası Play Market’in 3.10.9 sürümü çıktı. Yeni sürümde; – iki yeni izin eklenmiş, – şifreleme ile ilgili güncelleme yapılmış, – uygulama açıklamalarına çeviri özelliği eklenmiş ( gördüğüm kadarıyla her uygulamada aktif değil) –  Beğendiğiniz uygulamaları arkadaşlarınıza tavsiye edebiliyorsunuz.

Android Play Market 3.9.17 Sürümü

Google’ın en son gözdesi LG Nexus 4 ile çıkan Android 4.2 Jelley Bean versiyonunda Play Market’te yenilenmiş. 4.2 Jelly Bean versiyonunda Play Market 3.9.17 sürümü ile geliyor. Şu an ise 3.9.16 sürümü mevcut. 


Mehmet Emin Ertemür located at , Bursa, TR . Reviewed by 761 kisi rated: 4.7 / 5